Marknadsföreningen Stockholms ideella nätverksledare ansvarar för sina respektive nätverksgrupper och planerar träffar.

Beteendedesign

Tommy Lindström, tommy(@)boom-marketing.com
Stefan Mellsjö, stefan(@)efternamnco.se

Business 2 business:

Gwen Lafage, gwen(@)skona.com
Christine Sandmark, christine.sandmark(@)frontit.se

Content marketing

Bonnie de Souza, desouzabonnie(@)me.com
Maria Westman, maria.westman(@)cbywest.se
Gabriella Dahlstedt, gabriella.dahlstedt(@)appelberg.com

CSR & Hållbarhet

Marita Wengelin, marita.wengelin(@)max.se

Employer Branding

Maria Rosengren, maria.rosengren(@)ts.se

Kundinsikt

Anna Broback, anna.broback(@)gmail.com

MiS marknadscheferna

Katarina Fredén, katarina.freden(@)pineberry.com

PR och kommunikation

Ingrid Christensson, ingrid.m.christensson(@)gmail.com
Anne Caroline Båmstedt, acbamstedt(@)hotmail.com

CxL – Customer Experience, CRM & KundLojalitet

Camilla Cramner, camilla.cramner(@)gmail.com
Karin Bjäreholt, karinbjareholt(@)outlook.com
Ann Netterwall, ann(@)kiwano.se

RIO: Retail, Innovation & Omnichannel

Alex Baker, alex(@)retailtechx.com

Varumärke

Cecilia Perlind, cecilia.perlind(@)tns-sifo.se
Olle Nyström, olle.nystrom(@)minnesota.se

  • Dela :