Nätverk:

Våra nätverksledare

Marknadsföreningen Stockholms ideella nätverksledare ansvarar för sina nätverksgrupper och planerar träffar. Under listan hittar du länkar till alla nätverks egna sidor.

Beteendedesign

Tommy Lindström, tommy(@)boom-marketing.com

Stefan Mellsjö, stefan(@)efternamnco.se

Business 2 business:

Sara Hernström, sara.hernstrom(@)siemens.com

Anna Edkvist, anna.edkvist(@)dustin.se

Content marketing

Bonnie de Souza, desouzabonnie(@)me.com

Maria Westman, maria.westman(@)cbywest.se

CSR & Hållbarhet

Anna Bengtsson, anna(@)bs-media.se

Maria Lindberg Howard, maria(@)beep.se

Employer Branding

Maria Rosengren, maria.rosengren(@)ts.se

Lisa Hartikainen, lisa.hartikainen(@)noxconsulting.se

Entreprenörerna

Gunnel Rosenqvist, gunnel.rosenqvist(@)gmail.com

Conny Trygg, conny.trygg(@)mediaeffekt.se

Kundinsikt

Anna Broback, anna.broback(@)gmail.com

MiS marknadscheferna

Louise Borglund, louise.borglund(@)accompio.se

Katarina Fredén, katarina.freden(@)poolia.se

PR och kommunikation

Robert Almqvist, robert(@)magnetkom.se

Gunilla von Perner, gunilla.vonperner(@)millwardbrown.se

Relationsmarknadsföring

Camilla Cramner, camilla.cramner(@)gmail.com

Karin Bjäreholt, karinbjareholt(@)outlook.com

Ann Netterwall, ann(@)kiwano.se

RIO: Retail, Innovation & Omnichannel

Alex Baker, alex(@)clicksys.se

Varumärke

Cecilia Perlind, cecilia.perlind(@)tns-sifo.se

Olle Nyström, olle.nystrom(@)minnesota.se